Sport na TV-u za 8. jun – 9

Sport na TV-u za nedelju, 5. maj

(Sve vreme istočno)

Planiranje promene i/ili pomračenja

Subota, 8.

AUSTRALIAN RULES FOOBALL (Sunday)

1 ujutru (nedelja)

FS2 — AFL: Geelong at Sydney

AUTO TRKE

12:25.

ESPNEWS — Formula 1: Poligon za vožnju, Circuit Gilles Villeneuve, Montreal

4 popodne.

NBC — Pro Motocross Championship: The Thunder Valley National, Lakewood, Colo.

15:30.

FS2 — NASCAR Xfinity Series: Qualifying, Sonoma Raceway, Sonoma, Calif.

15:55

ESPNEWS — Formula 1: Qualifying, Circuit Gilles Villeneuve, Montreal

U 6 uveče.

FS2 — NASCAR Cup Series: Qualifying, Sonoma Raceway, Sonoma, Calif.

U 8 uveče.

FS1 — NASCAR Xfinity Series: The Zip Buy Now, Pay Later 250, Sonoma Raceway, Sonoma, Calif.

BOKS

11 uveče.

ESPN — Top Rank Main Card: Xander Zayas vs. Patrick Teixeira (Super-Welterweights), New York

CFL FUDBAL

U 7 uveče.

CBSSN — Saskatchewan at Edmonton

BEJZBOL KOLEDŽ

11 ujutru.

ESPN — NCAA Turnir: Florida St. vs. UConn, Super Regional, Game 2, Tallahassee, Fla.

ESPN2 — NCAA turnir: Tennessee vs. Evansville, Super Regional, Game 2, Knoxville, Tenn.

Podne

ESPNU — NCAA turnir: NC State at Georgia, Super Regional, Game 1

U 2 popodne.

ESPN — NCAA turnir: Florida at Clemson, Super Regional, Game 1

ESPN2 — NCAA Turnir: Oregon na Teksasu A&M, Super Regional, Igra 1

3 popodne.

ESPNU — NCAA turnir: Virdžinija protiv Kanzas Senta, Super Regional, Igra 2, Šarlotsvil, Va.

U 6 uveče.

ESPNU — NCAA Turnir: Oregon St. at Kentucky, Super Regional, Game 1

U 8 uveče.

ESPN2 — NCAA turnir: Severna Karolina protiv Zapadne Virdžinije, Super Regional, Igra 2, Čepel Hil, N.C.

STAZA I TEREN NA KOLEDŽU

17:30.

ESPN — NCAA Outdoor Championships: Women’s Finals, Eugene, Ore.

GOLF

7 ujutru.

GOLF — DP World Tour: The Volvo Car Scandinavian Mixed, Third Round, Vasatorps Golf Club, Helsingborg, Švedska

12:30.

GOLF — PGA Tour: The Memorial Tournament, Third Round, Muirfield Village Golf Club, Dablin, Ohio

13:00.

CW — LIV Golf Liga: Drugo kolo, Golf klub Hjustona, Hjuston

14:30.

CBS — PGA Tour: The Memorial Tournament, Third Round, Muirfield Village Golf Club, Dablin, Ohio

GOLF — PGA Tour Champions: The American Family Insurance Championship, Second Round, University Ridge Golf Course, Madison, Wis.

U 5 popodne.

GOLF — LPGA Tour: The Shop Rite LPGA Classic, Second Round, Seaview Bay Course, Galloway, N.J.

U 8 uveče.

GOLF — Korn Ferry Tour: The BMW Charity Pro-Am, Third Round, Thornblade Club, Greer, S.C. (Taped)

6:30 ujutru (nedelja)

GOLF — DP World Tour: The Volvo Car Scandinavian Mixed, Final Round, Vasatorps Golf Club, Helsingborg, Švedska

KONJSKE TRKE

10:30 ujutru.

FS1 — NYRA: Dan Amerike na trkama

4 popodne.

FOX — The Belmont Day: Undercard Races, Saratoga Race Course, Saratoga Springs, N.Y.

FS1 — The Belmont Day: Undercard Races, Saratoga Race Course, Saratoga Springs, N.Y.

U 6 uveče.

FOX — The 156th Belmont Stakes: From Saratoga Race Course, Saratoga Springs, N.Y.

U 7 uveče.

FS1 — NYRA: Dan Amerike na trkama

FS2 — NYRA: Dan Amerike na trkama

LAKROS (MUŠKI)

U 5 popodne.

ESPN2 — PLL: New York at Carolina

MEŠOVITE BORILAČKE VEŠTINE

U 8 uveče.

ESPN — UFC Fight Night Main Card: Jared Cannonier vs. Nassourdine Imavov (Middleweights), Louisville, Ky.

MLB BEJZBOL

13:00.

FOX — Philadelphia vs. N.Y. Mets, London

4 popodne.

MLBN — Regional Coverage: Chicago Cubs at Cincinnati OR Baltimore at Tampa Bay

19:30.

FOX — Regional Coverage: LA Dodgers at N.Y. Yankees OR Cleveland at Miami

22:30.

MLBN — Regionalno izveštavanje: Hjuston u L.A. Anđelima (22:05) OR Arizona u San Dijegu (20:40)

NHL HOKEJ

U 8 uveče.

ABC — Stanley Cup Final: Edmonton at Florida, Game 1

RAGBI (MUŠKI)

5:30 ujutru.

FS1 — NRL: Cronulla-Sutherland at Brisbane

10 ujutru.

FS2 — Premijera: Kupanje u Northamptonu

20:10.

FS2 — MLR: Los Anđeles kod Hjustona

FUDBAL (MUŠKI)

12:30.

FS2 — International Friendly: Portugal vs. Croatia, Cruz Quebrada, Portugal

FUDBAL (ŽENSKI)

12:30.

CBS — NWSL: Angel City at NJ/N.Y.

17:30.

TNT — International Friendly: U.S. vs. Colombia, Landover, Md.

TRUTV — International Friendly: U.S. vs. Colombia, Landover, Md.

19:30.

JON — NWSL: Zaliv kod Čikaga

10 uveče.

JON — NWSL: Severna Karolina kod Portlanda

TENIS

9 ujutru.

NBC — WTA: The French Open, Final, Paris

5:30 ujutru (nedelja)

TENIS — WTA: Otvoreno prvenstvo Francuske, finale dublova, Pariz

6 ujutru (nedelja)

TENIS — WTA: Otvoreno prvenstvo Francuske, finale dublova, Pariz (nastavak)

UFL FUDBAL

3 popodne.

ABC — USFL konferencijsko prvenstvo: Mičigen u Birmingemu

WNBA BASKETBALL

13:00.

ABC — Njujork u Konektikatu

U 5 popodne.

NBATV — Atlanta u Čikagu

_____

Nedelja, 9.

AUSTRALIJANAC VLADA FUDBALOM

1 ujutru (ponedeljak)

FS1 — AFL: Melburn u Kolingvudu

AUTO TRKE

9 ujutru.

CBSSN — FIM Motocross: The MX2, Kegums, Letonija

10 ujutru.

CBSSN — FIM Motocross: The MXGP, Kegums, Latvia

12:30.

ABC — Formula 1: The AWS Canadian Grand Prix, Circuit Gilles Villeneuve, Montreal

FS1 — NHRA: Qualifying, Bristol Dragway, Bristol, Tenn. (Taped)

15:30.

FOX — NASCAR Cup Series: The Toyota / Save Mart 350, Sonoma Raceway, Sonoma, Calif.

NBC — NTT IndyCar Series: The Xpel Grand Prix At Road America, Elkhart Lake, Wis.

U 7 uveče.

FS1 — NHRA: The Super Grip NHRA Thunder Valley Nationals, Bristol Dragway, Bristol, Tenn. (Taped)

CFL FUDBAL

U 7 uveče.

CBSSN — B.C. at Toronto

BEJZBOL KOLEDŽ

Podne

ESPN2 — NCAA Turnir: UConn na Floridi St., Super Regional, Igra 3 (Po potrebi)

ESPNU — NCAA turnir: Gruzija protiv NC State, Super Regional, Igra 2, Atina, Ga.

14:30.

ESPN — NCAA turnir: Clemson vs. Florida, Super Regional, Game 2, Clemson, S.C.

3 popodne.

ESPN2 — NCAA turnir: Zapadna Virdžinija u Severnoj Karolini, Super Regional, Igra 3 (Ako je potrebno)

ESPNU — NCAA turnir: Kanzas Sent u Virdžiniji, Super Regional, Igra 3 (Po potrebi)

U 6 uveče.

ESPNU — NCAA turnir: Evansville at Tennessee, Super Regional, Game 3 (If Necessary)

19:30.

ESPN2 — NCAA turnir: Texas A&M vs. Oregon, Super Regional, Game 2, College Station, Texas

U 9 uveče.

ESPNU — NCAA turnir: Kentucky vs. Oregon St., Super Regional, Game 2, Lexington, Ky.

BICIKLIZAM

U 2 popodne.

CNBC — UCI: The Criterium du Dauphine, Etapa 8, 99,8 milja, Thônes – Plateau des Glières, Francuska (Taped)

GOLF

6:30 ujutru.

GOLF — DP World Tour: The Volvo Car Scandinavian Mixed, Final Round, Vasatorps Golf Club, Helsingborg, Švedska

12:30.

GOLF — PGA Tour: The Memorial Tournament, Final Round, Muirfield Village Golf Club, Dablin, Ohio

13:00.

CW — LIV Golf Liga: Final Round, Golf Club of Houston, Houston

14:30.

CBS — PGA Tour: The Memorial Tournament, Final Round, Muirfield Village Golf Club, Dablin, Ohio

GOLF — PGA Tour Champions: The American Family Insurance Championship, Final Round, University Ridge Golf Course, Madison, Wis.

U 5 popodne.

GOLF — Korn Ferry Tour: The BMW Charity Pro-Am, Final Round, Thornblade Club, Greer, S.C.

U 8 uveče.

GOLF — LPGA Tour: The Shop Rite LPGA Classic, Final Round, Seaview Bay Course, Galloway, N.J. (Taped)

KONJSKE TRKE

12:30.

FS2 — NYRA: Dan Amerike na trkama

3 popodne.

FS1 — NYRA: Dan Amerike na trkama

4 popodne.

FS2 — NYRA: Dan Amerike na trkama

U 6 uveče.

FS1 — NYRA: Dan Amerike na trkama

MLB BEJZBOL

10 ujutru.

ESPN — N.Y. Mets vs. Philadelphia, London

13:30.

MLBN — Regional Coverage: Baltimore at Tampa Bay OR Milwaukee at Detroit

16:30.

MLBN — Regionalno izveštavanje: Arizona u San Dijegu (16:10h) OR Toronto u Ouklendu (16:05)

U 7 uveče.

ESPN — L.A. Dodgers at N.Y. Yankees

NBA KOŠARKA

U 8 uveče.

ABC — NBA finale: Dalas u Bostonu, utakmica 2

RAGBI (MUŠKI)

4 popodne.

FS1 — MLR: Karolina u San Dijegu

FUDBAL (MUŠKI)

U 6 uveče.

FS2 — CPL: Vancouver FC at York United FC

TENIS

5:30 ujutru.

TENIS — WTA: Otvoreno prvenstvo Francuske, finale dublova, Pariz

6 ujutru.

TENIS — WTA: Otvoreno prvenstvo Francuske, finale dublova, Pariz (nastavak)

9 ujutru.

NBC — ATP: The French Open, Final, Paris

5 ujutru (ponedeljak)

TENIS — s-Hertogenbosch-ATP/WTA, Štutgart-ATP, Notingem-WTA rane runde

6 ujutru (ponedeljak)

TENIS — s-Hertogenbosch-ATP/WTA, Štutgart-ATP, Notingem-WTA rane runde

NUMERA I POLJE

U 2 popodne.

NBC — USATF: The New York Grand Prix, New York

UFL FUDBAL

U 7 uveče.

FOX — XFL konferencijsko prvenstvo: San Antonio u Sent Luisu

_____

Asošiejted pres je kreirao ovu priču koristeći tehnologiju koju je obezbedio

Podaci Skrive. TV rasporedi koje obezbeđuje

Ronin.io.

Avatar photo
O autoru
Nikola Čavić
Nikola Čavić je priznati novinar i trenutni urednik sajta Super Sport. Rođen i odrastao u Srbiji, Nikola je svoju strast prema sportu pretvorio u uspešnu karijeru, sa višegodišnjim iskustvom u izveštavanju o nacionalnim i međunarodnim sportskim događajima. Poseduje izuzetno znanje o različitim sportovima, posebno o fudbalu, košarci i tenisu, što mu omogućava da pruži dubinske analize i originalne sportske priče. Kroz svoju ulogu na čelu redakcije Super Sport, Nikola nastoji da održi visok standard profesionalnosti i tačnosti u sportskom novinarstvu.