Fudbalska reprezentacija Srbije za igrače do 19 godina odigrala je danas nerešeno 1:1 s Ukrajinom u utakmici prvog kola Grupe B na Evropskom prvenstvu u Madjarskoj

U19 EP U FUDBALU: Srbija remizirala sa Ukrajinom 1-1

> 19:07

Ukrajina je povela u drugom minutu golom Mikite Burde posle kornera s leve strane, da bi pet minuta kasnije kapiten Srbije Nemanja Maksimović postavio konačan rezultat.Srbija je u drugom poluvremenu imala dve dobre prilike da dodje do drugog gola, ali su Luka Jović i Danilo Pantić pogodili stative.

Ukrajinski igrači najbolju šansu za gol imalli su u 58. minutu, kada su imali indirektan udarac s pet metara, ali je selekcija Srbija uspela da izblokira šut.

Srbija na EP u Mađarskoj brani titulu osvojenu prošle godine u Litvaniji.Naredni meč Srbija će 22. jula odigrati protiv Nemačke.