Možda ne ide u singlu ali ide u dublu - Đoković i Fonjini u polufinalu!

> 12:23

Novak Đoković i Fabio Fonjini plasirali su se u polufinale Mastersa u Indijan Velsu u konkurenciji dublova.

STRAŠAN MANČESTER - Šalke vadio loptu sedam puta iz svoje mreže!

Srpsko-italijanski par pobedio je Žan-Žulijena Rožea i Oriju Tekaua sa 2-1 u setovima, 7:6(6), 2:6, 10:6, posle jednog časa i 38 minuta igre.

Novak i Fabio su imali priliku da reše prvi set sa brejkom, ali su se Holanđanin i Rumun vratili i odveli taj deo igre u taj-brejk. Ipak, ostali su uskraćeni za preokret i prvi set je pripao našem i italijanskom teniseru.

Rože i Tekau su bili bolji u drugom setu, pa se otišlo u odlučujući treći, to jest u "super taj-brejk". Đoković i Fonjini su poveli sa 6:1, ali su se protivnici vratili i bili nadomak izjednačenja na 7:6. Ipak, kao u prvom setu, Novak i Fabio su odoleli i uspeli da osvoje tri naredna poena i plasiraju se u polufinale.

Popularni "Đokonjini", kako ih je sam Novak nazvao, u polufinalu Mastersa u Indijan Velsu igraće protiv boljeg iz duela Kubot (Poljska)/Melo (Brazil) – Inglot (Velika Britanija)/Škugor (Hrvatska).

Pedro Martinez se vratio na mesto uspeha!