LE: Kostić ponovo "dežurni krivac" (VIDEO)

> 23:27

Reprezentativac Srbije Filip Kostić imao je veliku ulogu u pobedi Ajntrahta,

SS365 - Partizan uslišio molbe Jirgena Klopa

Ajntrajt je savladao Apolon sa 2:0, a srpski fudbaler je bio strelac vodećeg gola za Nemce.

Kostić je u 13. minutu došao u izglednu poziciju ali nije baš najbolje šutirao. Uputio je udarac po sredini gola sa nekih 20-ak metara, ali golman Apolona se obrukao, pošto je dozvolio da mu lopta nekako prođe ispod ruku i završi u mreži.

Sebastijan Haler je do poluvremena uspeo da još jednom zatrese mrežu gostujućeg tima i tako obezbedi miran nastavak meča ekipi iz Frankfurta. Ispostavilo se da je to bio i konačan rezultat.

U timu Ajntrahta, Mijat Gaćinović i Filip Kostić odigrali su svih 90 minuta, Luka Jović je ušao na teren u 81. minutu umesto reprezentativca Hrvatske Ante Rebića. Kod gostiju svih 90 minuta odigrao je Saša Marković.

Zlatna svadba - Šampioni iz 1968. se ne zaboravljaju!

Sprema se spektakl u Kataru - "Biće bolje nego u Rusiji"