Na taj način se brani skudeto

To je Juventus, nije stvorio šansu u Rimu, ali je Dibala pogodio za pobedu u 93!

> 20:46

Fudbaleri Juventusa pobedili su danas u gostima ekipu Lacija 1:0 u utakmici 27. kola italijanske Serije A. Jedini gol na utakmici, vredan tri boda, postigao je Paulo Dibala u trećem minutu nadoknade vremena.

FIFA odlučila, VAR zvanično na SP!

Juventus je drugi na tabeli italijanskog šampionata sa 68 bodova, odnosno ima bod manje od prvoplasiranog Napolija. Na drugoj strani, Lacio je treći sa 52 osvojena boda. Fudbaleri Juventusa u narednom kolu dočekuju Udineze, dok Lacio gostuje Kaljariju.

Fudbaleri SPAL su ranije danas slavili protiv Bolonje istim rezultatom. Pobednički pogodak postigao je Alberto Grasi u 48. minutu. SPAL je na 17. mestu na tabeli sa 23 boda, dok je Bolonja na 12. sa deset bodova više.

Rajola poručio Napoliju: "Baloteli je idealan za vas"