Seltik u završnici ponovo srušio Rednžers!

> 16:20

Fudbaleri Seltika pobedili su Rendžers u svetski poznatom "Old Firm" derbiju rezultatom 2:1.

Ivić i Rajković se prvi okitili titulom u Evropi! Dominantno!

Seltik je slavio u 31. kolu škotskog šampionata, pa se pobedom udaljio na 13 bodova prednosti nad Rendžersom dva kola pre kraja regularnog dela lige.

Prednost domaćinu doneo je Eduard u 27. minutu, a problemi su za ekipu Stivena Džerarda postali još veći kada je napadač Morelos četiri minuta kasnije dobio direktan crveni karton.

Ipak, gosti su uspeli da izjednače u 63. minutu, kada je mrežu Baina zatresao Kent.

Seltik je koristio prednost igrača više, ali nije uspevao da dođe do gola, barem ne sve do 86. minuta. Lopta je tada došla do Foresta, a on je preciznim šutem doneo pobedu i nova tri boda svojoj ekipi.

Rendžers je mogao da šokira Seltik Park, ali je ogromnu priliku u 90. minutu propustio Voral.

Milošević: "Jako je bitno da vidim reakciju igrača"

Sampdorija dobila Milan i zakomplikovala situaciju na vrhu!

Lendejl i Renfro zadovoljni nakon meča: "Cirbes će bananu osetiti tek sutra"

"Uradili smo male stvari koje su bile odlučujući faktor"