"Parni valjak" ostaje bez pogona, kriza sve dublja, Spartak odneo sva tri boda iz Humske: DOKLE VIŠE?

> 17:11

Fudbaleri Partizana izgubili su od Spartaka sa 3:1 u 27. kolu Superlige Srbije.

Još jedna "neuspešna" sezona, sprema li se remont? "Matorci" na izlaznim vratima?

Crno-bele je i na ovom susretu vodio Žarko Lazetić, koji je bio asistent Zoranu Mirkoviću, koji je pre nedelju dana podneo ostavku. Aktuelni šampiona Kupa Srbije i četvrti meč u Superligi je završio bez pobede, a ovo je bilo prvi put u poslednjih 20 godina da je doživeo tri uzastopna poraza.

Partizan je u toku nedelje pobedio Napredak u kupu sa ubedljivih 4:0, što je trebalo da bude nagoveštaj dobre partije protiv Subotičana, ali dogodilo se sasvim suprotno.

Izabranici trenera Rogana odigrali su odlično i zasluženo odneli sva tri boda iz Humske.

Partizan je poveo u 8. minutu preko Gomeša sa penala, a onda je usledio veliki preokret. Prvo je Denković doneo izjednačenje Spartaku u 18. minutu. Taj rezultat je bio na snazi sve do početka drugog poluvremena.

Igrao se 50. minut i Đenić je doneo prednost Subotičanima, da bi Obradović u 94. zapečatio sudbinu Partizana.

Partizan je sada treći sa 51 bodom, 17 manje od Radničkog i čak 21 manje od Crvene zvezde. Čukarički sa utakmicom manje ima dva boda zaostatka u odnosu na crno-bele.