Belgijski napadač strelac za pobedu nad Hanoverom

„Milioneri“ minimalcem čuvaju mesto za LŠ, Keln više nije poslednji

> 19:13

Fudbaleri Borusije Dortmund pobedili su danas na svom terenu Hanover 1:0 u 27. kolu nemačke Bundeslige. Borusija je do pobede došla pogotkom Mišija Batšuaija u 24. minutu na asistenciju Andrea Šurlea.

Sjajan skijaški vikend na Kopaoniku

Belgijski napadač se današnjim golom, šestim u Bundesligi od januarskog dolaska u klub, izjednačio na vrhu liste najefikasnijih igrača Borusije ove sezone. "Milioneri" su treći na tabeli Bundeslige sa 48 bodova, dok je Hanover 13. sa 32.

Fudbaleri Kelna pobedili su danas na svom terenu Bajer iz Leverkuzena 2:0, u utakmici 27. kola Bundeslige i popeli se na pretposlednje mesto na tabeli. Keln je poveo u devetom minutu golom Juje Osaka, a pobedu je obezbedio Sajmon Coler u 69. minutu. Keln je ostvario tek petu pobedu u prvenstvu, pretposlednji je na tabeli sa 20 bodova i ima pet manje od Volfsburga, koji se nalazi na 15. mestu, prvom iznad crte van opasne zone. Klub iz Leverkuzena je peti na tabeli sa 44 boda.