Srpski plivač postigao je veliki uspeh na Svetskom kupu u Dubaiju

SREBRNI VELJA: Stjepanoviću za 3 stotinke izmaklo prvo mesto!

> 17:11

Najbolji srpski plivač Velimir Stjepanović osvojio je srebrnu medalju na 200 metara slobodnim stilom na Svetskom kupu u Dubaiju.
Stjepanović je u finalu plivao 1:46,63 minuta, samo tri stotinke sporije od pobednika Džejmsa Gaja, svetskog šampiona iz Velike Britanije.

"Svega tri stotinke delile su me od zlata. Tako blizu, a tako daleko. Ipak, ponosim se i drugim mestom!" napisao je Stjepanović na Tviteru posle finala.

On je u petak osvojio bronzu na 100 metara slobodno rezultatom 48,86 sekundi, dok je na 400 slobodno stigao do srebra u vremenu 3:47,75 minuta.

Do medalje nije uspeo da stigne Ivan Lenđer, nakon bronze na 50 metara, bio je šesti na duplo dužoj deonici sa vremenom 52,89 sekundi. Slavio je opet Čed le Klos.

KAO U FILMU: Utakmica u Rumuniji prekinuta zbog ogromne eksplozije (VIDEO)!

BORNMUT IGRA PRELEPO, ALI NE DAJE GOLOVE: Ajoze Perez uzdigao Njukasl iz zone ispadanja! (VIDEO)

VALBUENIN PORNIĆ izašao u javnost! (VIDEO) (18+)

ĐOKOVIĆ OPET ISPISAO STRANICU ISTORIJE: Oboreni novi rekordi!