"Delfini" nastavljaju da lupaju recke, sledeća je Hrvatska!

> 20:25

Srbija ima 2/2 na Svetskom kupu.

I vreme je bilo da ode!

Vaterpolo reprezentacija Srbije je zabeležila i drugu pobedu na Svetskom kupu u Berlinu savladavši Sjedinjene Američke Države sa ubedljivih 14:8 (6:3, 3:1, 3:0, 2:4).

"Delfini" su tako stigli do druge pobede u isto toliko mečeva.

Dušan Mandić je od početka utakmice dominirao. Sa tri gola je doneo Srbiji 3:1, a do kraja četvrtine je Srbija stigla i do 6. gola. Do kraja prvog poluvremena smo stigli i do pet golova razlike, da bi Stojanović, Subotić i Rašović početkom treće četvrtine povisili na 12:4 i rešili pitanje pobednika.

Deset minuta je trebalo Amerikancima da postignu gol i da stignu do petog u meču. Međutim, već je bilo kasno za tim Dejana Udovičića koji je bio i više nego loš u ovom meču.

Mandić je bio najefikasniji sa pet golova, Subotić sa tri a Rašović i Stojanović sa po dva.

Inter kopira Juve - Žele da pazare za "dž"

Novicki ishvalio Dončića: Ja kada sam imao 19 godina nisam bio dobar kao on sada!

Perez sprema poslasticu za naredno leto - Obara rekord + povratak trenera!