Srbija savladala Australiju pred prepunim SC Park

"SUPERSPORT365" u Kragujevcu - Pobeda "delfina" za kraj turneje po Srbiji (VIDEO)

> 20:34

U poslednjem meču turneje po Srbiji, Srbija je savladala reprezentaciju Australije rezultatom... Pobeda naših momaka nije ni jednog trenutka dolazila u pitanje.

Sjajno su naši momci otvorili utakmicu, i veoma brzo su stigli do prednosti od 2:0. Australijanci su do kraja četvrtine uspeli da postignu gol, tako da se prva četvrtina završila rezultatom 2:1.

Druga četvrtina je bila prilično neefikasna, a naši momci su pogađali prečke, i promašivali čiste šanse pred golom gostiju. Videli smo samo po jedan gol na obe strane, pa se na poluvreme otišlo rezultatom 3:2, za našu selekciju.

Tokom trećeg perioda videli smo i najviše golova, zaista sjajnu napadačku igru na obe strane, nekoliko prelepih poteza, a od njih izdvajamo sjajan gol koji je postigao naš najbolji vaterpolista Filip Filipović.

Utakmica se završila rezultatom 10:7, a publika mahom mlađe generacije je na kraju gromoglasnim aplauzom pozdravila igrače obe selekcije.

Najefikasniji u našoj selekciji je bio Andrija Filipović sa 3 gola, po dva gola su postigli Branislav i Stefan Mitrović, kao i Subotić, dok je jedan gol postigao Filip Filipović.