U toku je kvalifikacioni turnir za finale prvenstva Srbije u vaterpolu za dečake do 15 godina

Partizanovi dečaci nakon drame savladali Zvezdine momke

> 22:18

Večeras je u SC Banjica počeo finalni turnir kvalifikacija za prvenstvo Srbije, za dečake do 15 godina starosti u vaterpolu, a već na samom startu videli smo pravu vaterpolo poslasticu u duelu večitih rivala Partizana i Crvene Zvezde.

Partizan je savladao „crveno-bele“ rezultatom 6:5, ali posle velike drame, jer je Crvena Zvezda pri kraju druge četvrtine imala čak 4:0, i nalazila se pred pravim potopom svog najvećeg rivala.

Međutim, u drugom poluvremenu dečaci Partizana prave veliki preokret, za pobedu koja će im izvesno u nastavku takmičenja dati dodatno samopouzdanje.

Za Partizan golove su postigli Cvetković 2 gola, Drašković 2 gola, dok su po jedan pogodak postigli Aleksa Stefanović i Maljković. Kod Crvene Zvezde najefikasniji je bio Žeželj sa 2 gola, dok su Martinović, Acković i Arsin postigli po jedan gol.