Senegalac raspalio preokret Bešiktaša fantastičnim pogotkom, Crni orlovi gubili posle prvih 45. minuta, a na kraju ih ni crveni kartoni nisu omeli da uzmu tri boda

PREČKA UMALO PUKLA: Demba Ba polomio sve!(VIDEO)

> 20:23

Slaven Bilić je uneo pravi pobednički mentalitet u tim Bešiktaša, pošto je tim iz Istanbula uspeo da pobedi Basakšehir iako je gubio na poluvremenu, a poslednjih 15 minuta utakmice igrao sa desetoricom – 1:2.

Hrvatski stručnjak je prilično kombinovao na gostovanju i šansu pružio šestorici novih igrača u odnosu na prošli prvenstveni meč, a posle prvih 45 minuta je ta odluka delovala kao loš izbor trenera zato što su domaćini vodili. Aleksandru Epureanu je posle kornera pobegao svom čuvaru i savladao.

Tek su se onda Crni orlovi probudili i uputili prvi precizan šut ka protivničkom golu, ali je bilo potrebno nešto više kako bi se pokrenula domaća ekipa. Na Bilićevu sreću za njegovu ekpu igra Demba Ba – Sengalac je u 63. minutu uputio furiozan šut iz teške pozicije, a lopta je od prečke zatresla malu mrežu gola.