Kraj velikog pohoda za Kecmanovića - Ima vremena!

> 00:15

Srpski teniser Miomir Kecmanović poražen je od Miloša Raonića u četvrtfinalu Mastersa u Indijan Velsu posle dva odigrana seta.

KONAČNO JE DOŠLO VREME DA IMAMO NAJBOLJU REPREZENTACIJU

Kanađanin je odneo pobedu rezultatom 6:3, 6:4 posle jednog časa i 15 minuta igre.

Raonić je po drugi put ove sezone pobedio Kecmanovića, i ovaj u dva seta, te se plasirao u polufinale prvog Mastersa u sezoni.

Kecmanović je dobro ušao u duel i nije se videla nikakva trema kod našeg 19-godišnjaka, a Raonić je od početka meča držao veoma visok nivo tenisa.

Srpski teniser je tokom maltene celog prvog seta igrao dobro, u pojedinim trenucima i bolje od rivala, ali ga je koštao jedan trenutak pada koncentracije u kojem je Raonić uspeo da dođe do brejka.

Miloš je poveo sa 2:1 i servirao za potvrdu brejka, a Kecmanović je uspeo da dođe do brejk lopte. Ipak, usledilo je ono po čemu je Kanađanin poznat – "bombastičan" servis, pa je brejk prilika bila neutralisana.

Do kraja seta naš teniser nije uspeo da ozbiljnije ugrozi protivnika, koji je poveo sa 1-0.

Najsmešniji penal u istoriji u režiji fudbalera sa Kosova!

Stvarno nema sreće - Delpo ide na još jednu operaciju?

Transfer karijere: Darko Lazović oblači "nebesko plavo"