Mladi azuri pobedili vršnjake iz Srbije u Novom Sadu

Luka Vido matirao „orliće“

> 21:45

Mlada fudbalska reprezentacija Srbije izgubila je večeras u Novom Sadu od selekcije Italije 1:0 u prijateljskom meču. Jedini gol na "Karađorđu" postigao je Luka Vido u 51. minutu. Taj udarac je bio ujedno i prvi udarac Italije u okvir gola.

Skandal trese Hrvatsku

Srbija je dobro počela utakmicu, imali su izabranici selektora Goran Đorovića nekoliko dobrih akcija, ali nisu uspeli da stvore i pravu priliku.

Fudbaleri Italije su u drugih 45 minuta zaigrali bolje i vrlo brzo preuzeli kontrolu nad utakmicom i poveli. Posle centaršuta s desne strane lopta se odbila do Vida koji je pogodio mrežu Srbije u 51. minutu i doveo svoju selekciju u vođstvo.

Srbija je u finišu pokušavala da stigne do izjednačenja, dobru priliku iz slobodnog udarca imao je Radonjić, ali rezultat se nije promenio.