LŠ: PSŽ izvukao bod, Borusija ubedljiva

> 00:25

Remi u Parizu, ubedljiva pobeda Borusije, te lagan trijumf Barselone bez Lionela Mesija obeležili su sredu veče u trećem kolu Lige šampiona.

LŠ: Liverpul je ipak neki drugi nivo!

Malo je falilo da Napoli napravi senzaciju u Parizu, ali Di Marija je sjajnim golom u 93. minutu spasio svoj tim - 2:2.

Bilo je žestoko sa obe strane, napadali su i jedni i drugi što pokazuje broj upućenih šuteva ka golu, Parižani su imali 16, Napolitanci 14.

Poveli su gosti u 29. minutu preko Mertensa. Do novog gola se čekalo čak 32 minuta. Rui je autogolom poravnao rezultat. Međutim, Mertens svojim drugim pogotkom na meču ponovo dovodi u prednost svoju ekipu.

Želeo je Napoli tri boda, napadali su ali je sve palo u vodu u 93. minutu fantastičnim golom Di Marije koji je svojoj ekipi doneo bod.

Liverpul je prvi sa 6 bodova. Napoli ima 5, PSŽ svega 4 boda nakon tri kola.

Ubedljiv je u grupi A bio Dortmund protiv Atletika sa 4:0. Poveli su domaći golom Vicela u 39. minutu. Napadalo se i sa jedne i sa druge strane, a onda furioznih 16 minuta za "Milionere". Prvo je Gerero u 73. povisio na 2:0, da bi mlada zvezda Žadon Sančo, samo četiri minuta po ulasku u igru, u 83. minutu zatresao mrežu za 3:0.

Konačan rezultat je postavio Gerero svojim drugim pogotkom 89. minutu.

Dortmund je prvi sa 9 bodova, drugi je Atletiko sa 6.