LE: Ajntraht na srpski pogon do 1/8 finala

> 21:19

Ajntraht je savladao Apolon na gostovanju sa 3:2.

Lacio preko prošlogodišnjeg finaliste do nokaut faze

Luka Jović upisao je novi pogodak za ekipu iz Frankfurta u Ligi Evrope. Snimak pogotka protiv protiv Apolona sa Kipra možete videti OVDE

Srpski napadač je postigao vodeći gol za Ajntraht u 17. minutu utakmice sa Apolonom kada je nemački sastav poveo 1:0. Mijat Gaćinović je dodao loptu Džetru Viljemsu, Holanđanin je prosledio kroz odbranu Joviću, a ovaj je bez dvoumljenja šutirao po zemlji i gol.

On je ove sezone odigrao 13 utakmica za Ajntraht i dao devet golova, od čega su tri meča i dva gola bila u Ligi Evrope. Da podsetimo, njegova najbolja partija ove sezone je bila ona iz Bundeslige, kada je Ajntaht pobedio Fortunu iz Dizeldorfa, a Jović dao čak pet golova.

Haler je povećao na 2:0, dok je treći pogodak na meču postigao još jedan naš reprezentativac Mijat Gaćinović. Srpski reprezentativac je pogodio mrežu domaćeg tima u 58. minutu, samo tri minuta nakon što je asistirao Haleru.

Zelaja je u 70. i 94. minutu pogodio za domaće, ali su gosti ipak slavili na Kipru.

DRAGAN ANIČIĆ: “MOŽEMO DO DOBROG REZULTATA”

Samo Bobi teži od tinejdžera koji će praviti čudo (VIDEO)

"Ja dogovorio borbu sa Japancem? Nisam ni čuo za njega..."

ESPN: Mata i Kejn spasioci Zvezdine dominacije!