Kratko je trajalo - Čempionšip se vraća na Krejven Kotidž

> 23:09

Fudbaleri Fulama izgubili su od Votforda rezultatom 4:1 i time ostali bez šansi za opstankom u Premijer ligi.

Porodica Bol ponovo u žiži: "Lamelo ide u Kinu ili Australiju"

Ovim rezultatom Fulam je ostao i bez matematičkih šansi da opstane u najelitnijem ostrvskom takmičenju, pošto posle je posle 33 odigrana meča upisao samo 17 bodova. Na prvoj poziciji koja obezbeđuje opsatanak trenutno se nalazi Barnli sa 33 boda, jednim više nego što tim sa Krejven Kotidža može da ostvari ukoliko pobedi svaku utakmicu do kraja.

Nije izgledalo kao da će Fulam doživetu novi debakl na poluvremenu. "Stršljenovi" su poveli u 23. minutu preko Duakurea, ali je Rajan Babel uspeo da izjednači u 33.

Ipak, sve se "raspalo" u igri ekipe Skota Parkera u drugih 45 minuta.

Hjuz je u 63. doneo novu prednost domaćinu, na 3:1 je povisio rasni golgeter Troj Dini, da bi na konačnih 4:1 povisio defanzivac Kiko Femenia.

Napadač reprezentacije Srbije Aleksandar Mitrović je ceo meč proveo na terenu za Fulam, dok bivši as Partizana i Liverpula Lazar Marković nije bio u protokolu.