Dinamo završio svoju odiseju u Evropi - Kapa dole majstori!

> 00:14

Fudbaleri Dinama iz Zagreba poraženi su posle produžetka od Benfike sa 3:0 u revanš utakmici osmine finala Lige Evrope.

KONAČNO JE DOŠLO VREME DA IMAMO NAJBOLJU REPREZENTACIJU

Ekipa iz Zagreba imala je povoljan rezultat do 70. minutu, međutim onda su primili pogodak i sve je postalo teže. Žonas je postigao gol kojim je Benfika, u ukupnom rezultatu, izjednačila na 1:1 i kako do isteka 90. minuta nije bilo golova, ušlo se u produžetak.

Treba napomenuti da je klub iz Lisabona bio bolji protivnik u regularnom delu meča, ali se Dinamo dobro držao i zasluženo su izborili produžetak. Odmah na startu dodatnih trideset minuta domaći sastav uspeo je da slomi otpor Zagrepčana. Fero je u 94. minutu postigao fenomenalan pogodak, dok je Stojanović deset minuta kasnije dobio crveni karton.

Dinamo je gubio sa 2:0 i imali su igrača manje. Nemoguća misija. Da bude još gore, Grimaldo je u 105. minutu postigao gol za 3:0 i tu je bio kraj meča. Dinamo je u produžetku propustio neverovatne zicere i kada to ne uspete da iskoristite, onda je poraz neminovan.

Najsmešniji penal u istoriji u režiji fudbalera sa Kosova!

Stvarno nema sreće - Delpo ide na još jednu operaciju?

Transfer karijere: Darko Lazović oblači "nebesko plavo"