Žervinjo sprečio Juventusovu 20. recku!

> 22:48

Fudbaleri Juventusa i Parme odigrali su u 22. kolu Serije A nerešeno, 3:3.

Zvezda protutnjala Ljubljanom!

Juventus je bio nadomak jubilarne 20. pobede ove sezone, ali da tako ne bude poobrinuo se dvostruki strelac Žervinjo. Bio je to veoma uzbudljiv meč u kojem je prvak Italije propustio veliku priliku da trijumfuje pošto je ispustio prednost od dva gola posle vođstva od 3:1.

Bilo je to još jedno veče u kojem je u zapaženoj ulozi bio Kristijano Ronaldo, strelac nova dva gola za Staru Damu. Portugalac je u 36. minutu bio snalažljiv pred golom gostiju, loptu je zahvatio u padu ali dovoljno da postigne gol. Danijele Rugani je na asistenciju Ronalda uspeo da povisi na 2:0 u 62. minutu, da bi dva minuta kasnije Barilja smanjio na 2:1.

Ronaldo je u 66. minutu postigao novi pogodak, ovog puta je nadskočio sve i loptu glavom prosledio u mrežu gostujuće ekipe koja se ipak nije predala i u samom finišu je uspela da se izbori za bod.

U 74. minutu Žervinjo je na asistenciju Kucke smanjio na 3:2, da bi u trećem minutu nadoknade vremena još jednom uspeo da zatrese mrežu Matije Perina za konačnih 3:3.

Posle 22. kola, Juventus je ubedljivo prvi sa 11 bodova više od drugoplasiranog Napolija, dok se Parma nalazi u sredini tabele sa 29 bodova.

Viralni hit upotrebio i Milivojević: "Da sam pauk, mali pauk..."