Novi kiks Bajerna, Borusija i Ajntraht nastavljaju!

> 19:45

Reprezentativac Srbije Luka Jović odigrao je odličan meč, iako nije postigao pogodak za gostujući sastav.

Nekadašnji igrač Crvene zvezde bio je asistent kod drugog pogotka i velike zasluge mu pripadaju. Jović je kao brzi voz prošao po levoj strani i poslao loptu ka Haleru, kojem nije bilo teško da u 47. minutu savlada golmana Augsburga.

Golove za Frankfurt postigli su još De Guzman u prvom i Rebić u 68. minutu. Za Ajntraht dobar meč odigrali su i Filip Kostić, kao i Mijat Gaćinović, koji je u 78. minutu zamenio Jovića.

Ajntraht je drugi na tabeli sa 23 boda, sedam manje od prvoplasiranog Dortmunda.

Fudbaleri Bajerna iz Minhena razočarali su još jednom, pošto su pred domaćom publikom odigrali 3:3 sa Fortunom iz Diseldorfa.

Bajern je vodio sa 2:1 posle 45 minuta, da bi odmah na startu drugog perioda igre udvostručio prednost – 3:1. Ipak, Diseldorf nije očajavao, uspeo je da smanji na 3:2 u 78. minutu i time unese dramu u meč.

Veliki šok za minhenski klub usledio je u 93. minutu kada je Lukebakio het-trikom izjednačio na 3:3. Posle dvanaest odigranih utakmica Bajern je peti sa 21 bodom, dok je Fortuna 17. sa devet.

Borusija iz Dortmunda savladala je na gostovanju Manjc sa 2:1, Volfsburg je pred domaćom publikom savladao Lajpcig, dok su Herta i Hofenhajm odigrali 3:3.