PL - Fulam u zoni ispadanja, remi u derbiju kola, Siti siguran

> 19:42

Fulam je upisao još jedan poraz.

Novo Mesto ne pobediva tvrđava za Partizan

Kardif je savladao Fulam sa 4:2 u Velsu. Šurle je u 11. minutu doneo prednost timu Slaviše Jokanovića, i mislilo se da je ovo još jedna dobra šansa da se osvoje bodovi. Međutim, Marfi je izjednačio četiri minuta kasnije, da bi Rid u 20. minutu doveo Kardif u vođstvo od 2:1.

Rajan Sesinjon je u 34. minutu doneo izjednačenje, pa se sa 2:2 otišlo na poluvreme. Peterson je ipak u 65. minutu doveo svoj tim u vođstvo a slom Fulama je zapečatio Haris u 88. za konačnih 4:2.

Mančester siti je bio ubedljiv protiv Barnlija sa 5:0. Golove su postigli Aguero u 17. Silva je duplirao u 54. minutu, da bi Fernandinjo u 56. uvećao rezultat na 3:0. Marez u 83. i Sane u 90. su postavili konačan rezultat.

U derbiju kola, Čelsi i Mančester junajted su podelili bodove, 2:2.

Kao i protiv Njukasla, Mančester je bio slab u prvom poluvremenu. Čelsi je bio bolji, poveo je preko Rudigera u 21. Minutu.

Međutim, kao i u prošloj utakmici, furioznih 20 minuta za Junajted. Marsijal je u 55. Minutu doneo izjednačenje, da bi isti igrač doneo preokret u 73. Izgledalo je kao da će Junajted odneti bodove ali je Ros Barkli, na terenu proveo svega 30 minuta, i to mu je bilo dovoljno da donese bitne bodove svojoj ekipi.

Čelsi je treći na tabeli sa 21. bodom i zaostaje svega dva boda u odnosu na Liverpul i Mančester siti, dok je Junajted deveti sa 14.