Liga 1: Monako na -18, zona ispadanja je u modi!

> 19:31

U kneževini veliki problemi, šta će biti u budućnosti, ko će platiti za ovo?

Musli ipak neće učiti kineski

Ekipa Rena je nanela još jedan težak udarac Monaku, pobedivši kneževe na domaćem terenu sa 2:1. Tim iz Kneževine nakon uvodne pobede u šampionatu, u poslednjih osam mečeva ne zna za trijumf, pet poraza i tri remija.

Gostujuća ekipa je povela u 14. minutu kada je Damijen Da Silva iskoristio asistenciju Ben Arfe i zatresao mrežu "Kneževa" koji su ufinišu prvog dela igre ostali sa igračem manje pošto je Ragi dobio direktan crveni karton.

Nada da bi Monako mogao da izbegne poraz javila se u 49. minutu kada je Falkao poravnao rezultat. Ipak, sjajni Hatem Ben Arfa je postigao svoj ligaški prvenac u dresu Rena u 77. minutu i doneo sva tri boda ekipi iz Bretanje.

Monako je 18 sa šest bodova dok je Ren 11 sa isto toliko bodova.

U drugoj utakmici dana, Marsej je na svom terenu slavio protiv Kaena sa 2:0. Domaćin je poveo preko Mitroglua u 26. minutu, da bi Tovan devet minuta kasnije postavio konačan rezultat.

Nemanja Radonjić ponovo nije imao veliku minutažu, ušao je u poslednjem minutu regularnog dela.