Bundesliga: Na Vestfalenu ludnica, bomba Alkasera u 96. minutu (VIDEO)

> 18:20

Barsin promašaj, Borusijin dobitak.

Gde se izgubilo Partizanovo "ozbiljno" pojačanje?

Gosti su dva puta vodili, dok su domaći fudbaleri uvek uspevali da pronađu pravi put da se vrate u meč.

Na poluvremenu Augsburg je vodio 1:0, a gol je u 22. minutu postigao Finbogason.

Drugi period igre doneo nam je veliko uzbuđenje, pošto su u roku od sedam minuta postignuta tri pogotka.

Pako Alkaser izjednačio je u 62, potom je Maks doveo Augsburg u novo vođstvo (71), da bi Španac doneo novo izjednačenje Dortmundu u 80. Mario Gece samo četiri minuta kasnije postiže gol za potpuni preokret, međutim Gregoriš je u 87. izjednačio na 3:3.

Činilo se da će ovo biti i konačan rezultat, međutim u nadoknadi vremena Alkaser je postigao het-trik i to kakav. Fudbaler Barselone na pozajmici u Borusiji uzeo je loptu u 96. minutu i iz slobodnog udarca savladao Lutea.

Usledila je eksplozija na stadionu i Dortmund je ovim trijumfom došao na čelo Bundeslige.