Četvrti trofej u sezoni za PSŽ

> 08:49

Pari Sen Žermen je osvojio sve što se može osvojiti u Francuskoj ove sezone, sinoć je uspeo da se domogne Kupa Francuske pobedom nad Le Erbijeom rezultatom 2:0.

Kako su igrali u dosadašnjem delu masovnijeg takmičenja, takvi su fudbaleri Erbijea bila i u finalnoj predstavi. Nisu dozvolili Kavaniju, Mbapeu, Moti i Daniju Alvesu da ih rastrgnu. Dobro, treba reći da je PSŽ rutinski odrađivao posao i nije možda ni želeo da se poigra sa nedoraslim rivalom.

Prvi gol smo videli u 26. minutu utakmice, Lo Selso je dobio loptu, nameštao se i nameštao na udarac, da bi levicom pogodio sa nekih 20 metara u ugao, 1:0.

Erbije se držao sasvim solidno, bili su u igri na ovom meču sve do 74. minuta kada je Kavani izašao sam ispred golmana, zaobišao ga, da bi nakon toga bio oboren nakon čega je dosuđen penal. Kavani je i izveo jedanaesterac za konačnih 2:0.