Fudbaleri Mančester Sitija pobedili su Aston Vilu sa 3:2 u poslednjoj subotnjoj utakmici 34. kola Premijer lige, a jedan gol postigao je Aleksandar Kolarov

PREMIJER LIGA: Pobeda Sitija, gol Kolarova! (VIDEO)

> 22:38

Duel dva tima obeležio je niz preokreta, do nekoliko minuta pre kraja činilo se da će podeliti bodove, ali je sve dileme otklonio Fernandinjo na asistenciju Kolarova u 89. minutu. Jedini preostali gol za izabranike Manuela Pelegrinija postigao je Serhio Aguero, dok su strelci za Vilu bili Tom Kleverli i Karlos Sančez.

Siti se zahvaljujući 20. trijumfu ove sezone vratio na drugo mesto na tabeli, sa devet bodova manje od vodećeg Čelsija, a jednim više od Arsenala, a dva od Mančester Junajteda, ali sva ta tri tima imaju po utakmicu manje.

Fudbaleri Liverpula igrali su 0:0 na gostovanju Vest Bromvič Albiona u 34. kolu Premijer lige čime su napravili korak unazad u borbi za Ligu šampiona.

Istim rezultatom završen je i duel Kvins Park Rendžersa i Vest Hema, dok su bodove podelili i Stouk Siti i Sanderlend.

Na utakmici sa najviše golova, Svonsi je pobedio Njukasl sa 3:2 na gostovanju, Hal je sa 2:0 bio bolji od Kristal Palasa, dok je Lester slavio protiv Burnlija sa 1:0.

Ranije tokom dana Sautempton i Totenhem igrali su 2:2.