Partizan savladao Kopenhagen u uzbudljivom meču.

Crno-beli savladali FK Kopenhagen - Đorđe Jovanović izrešetao Dance!

> 21:10

Partizan je savladao FK Kopenhagen,  u okviru priprema za novu sezonu. Meč u Sloveniji završen je rezultatom 3:2 (1:1), a Partizan je tako upisao do druge uzastopne pobede na pripremama u Sloveniji.

Meč je bio jakog inteziteta, daleko od "prijateljskog", a gledaoci su mogli da uživaju u lepim golovima.

Crno-beli su u 14. minutu poveli preko mladog Đorđa Jovanovića, koji je lepo primio odbijenu loptu i smestio je u gol.

Brzo je Kopenhagen stigao do izjednačenja i to nakon kornera, kada je Kvist sjajnim volejem sa ivice kaznenog prostora savladao Filipa Kljajića.

Drugo poluvreme nije moglo da krene borbenije. Partizan je nakon samo pet minuta igre poveo, ponovo preko Jovanovića, koji je iskoristio loptu koju mu je uputio Kosović.

Imao je Jovanović priliku da upiše i het-trik, ali je osam minuta nakon drugog gola iz neposredne blizine bio neprecizan.

Posle 17 minuta igre u nastavku Miroslav Đukić na teren šalje "drugu postavu".

Dvadeset minuta pre kraja mladi Svetozar Marković i golman Jovičić prave grešku i posle nesporazuma pomenute dvojice Slovenac Verbić lako pogađa mrežu Partizana za 2:2.

Konačan rezultat meča postavio je Danilo Pantić u 77. minutu posle sjajnog pasa kojim ga je Saša Ilić spojio sa golom.

Narednu proveru u sklopu priprema koje obavljaju u Sloveniji fudbaleri Partizana će imati u subotu. Tada će im na megdan izaći moskovski CSKA.