"Zmajevi" silni u prijateljskoj utakmici

Voždovac ubedljivo savladao Orenburg

> 15:33

Voždovac je u pripremnoj utakmici savladao Orenburga rezultatom 3:0, pa su tako „Zmajevi“ najavili još jednu sjajnu sezonu pred njima.

Zapretili su Rusi u 25.minutu preko Rudakova, ali Milošević je bio na mestu.

Već u narednoj akciji, sjajan pas Todora Petrovića koristi Ješić i Zmajevi vode 1:0.

Dugo se igralo između dva kaznena prostora iako su igrači Voždovca bili ti koji su kontrolisali igru.

Zmajevi su tek u 43. minutu stvorili novu priliku koja je izmamila aplauze.  Nakon lepe akcije Zmajeva, lopta je došla do Ješića, ali je njegov udarac završio u korneru.

I na početku drugog dela susreta opasniji je Voždovac, te Zmajevi prete preko Račića, ali njegov licidan udarac završava preko gola.

U 60. minutu još jedan dobar napad Voždovca, u šansama su se redom nalazili Ješić, pa Stuparević, ali rezultat je nepromenjen.

Napali su gosti, ali su samo par akcija imali koje su završene šutevima preko gola.

U 70.minutu Voždovac stvara još jednu dobru priliku, a nakon asistencije Suparevića, Srećković je strelac. Akcija iz udžbenika mladih reprezentativaca.

U 81.minutu akcija koju je započeo Stuparević, te nastavio Mašović. Lopta je došla do Mandića koji se sjajno oslobađa čuvara i još lepše centrira, a sigurni realizator nakon udarca glavom je Ćirković, za konačnu pobedu Voždovca od 3:0.