U poslednjoj utakmici 28. kola italijanske Serije A, Lacio je u Rimu savladao ekipu Torina rezultatom 3:1

SERIJA A: Mihin Torino srušen u Rimu!

> 08:40

Nebesko-plavima je ovo bila četvrta pobeda u nizu, pa su na četiri boda manje od trećeplasiranog Napolija. Torino je ovim porazom ostao na 10. mestu sa 39 bodova.

Lacio je poveo u 56. minutu  golom Imobilea. Mihajlović je reagovao izvođenjem Ljajića, a na teren je poslao Maksija Lopeza, koji je u 72. minutu doneo izjednačenje Torinu - 1:1.

Ali, domaćin je u finišu slomio "bikove". Prvo je pogodio  Keita u 87, pa Anderson u 90. minutu za konačnih 3:1.

U pobedničkoj ekipi, ceo meč odigrali su i Basta i Sergej Milinković Savić, dok je Filip Đorđević utakmicu odgledao sa klupe.

Saša Lukić je odigrao svih 90 minuta, dok je Adem Ljajić igrao do 63 . minuta u ekipi Torina

Još sporta:

PARTIZAN NE BRINE ZA BUDUĆNOST: Kadeti rasturili Romu sa četiri laka gola!

NE MOŽE OVO U SUPERLIGI: Neuspela 'panjenka' i veliki promašaj! (VIDEO)

TEŠKOM MUKOM DO POBEDE: Britanac namučio Noleta, ali nije uspeo da ga iznenadi!

VELIKA POMOĆ SUDIJE: Real do rekorda, Ramos junak, ali u senci očajne odluke! (VIDEO)