Ove sezone je prvenstvo Hrvatske zanimljivije nego ranijih godina, ali Dinamon je napravio veliki korak ka osvajanju titule pobedom nad Hajdukom 2:1.

LUDILO U HRVATSKOJ: Crveni karton i gol u 94. minutu odlučili duel Hajduka i Dinama! (VIDEO)

> 17:10

Meč je bio neverovatan,  počeo je atomskim fudbalom u kome je Dinamo posle pet minuta poveo golom Fernandesa. Izjednačio je Mijo Caktaš 13 minuta kasnije, a najveća uzbuđenja su viđena u samom finišu.

Prvo je fudbaler Hajduka Džeferson zaradio crveni karton u 91. minutu, da bi tri minuta kasnije Sudani doneo veliku pobedu Dinamu!
Sada Dinamo ima 39 bodova i deli prvo mesto na tabeli sa Rijekom, dok je Hajduk treći sa četiri boda manje.

ŠOKOVI U HUMSKOJ: Crveni karton, prekid utakmice, promašen penal i pobeda Voše! (VIDEO)

GASTARBAJTERSKA VEZA: Srbin i Albanac spektakularno srušili lidera Premijer lige! (VIDEO)