Srpski reprezntativci prvi zvanični meč dve selekcije u Crnoj Gori praktično su prelomili u drugoj četvrtini, koju su dobili rezultatom 4:0 i na poluvreme otišli sa prednošću od 6:3, a kasnije rutinski priveli meč kraju - 12:10

NAJBOLJI SMO NA SVETU: Delfini potopili Crnogorce u Budvi!

> 19:52

Vaterpolisti Srbije bez većih problema savladali su Crnu Goru u Budvi u okviru trećeg kola Svetsk lige u Vaterpolu rezultatom 12:10 (2:3, 4:0, 3:2, 5:3). Bio je to istorijski okršaj dve selekcije i prvi zvanični meč odigran u Crnoj Gori.

Srpski reprezntativci meč u Budvi praktično su prelomili u drugoj četvrtini, koju su dobili rezultatom 4:0 i na poluvreme otišli sa prednošću od 6:3. U trećem periodu Delfini su golom Prlainovića otišli i na ogrmonih pet golova prednosti 9:4, ali su Crnogorci golovima u finišu treće i na početku četvrte četvrtine došli i na "minus tri" (6:9).

Ipak, svaku dilemu razrešio je Gavril Subotić golom za kapitalnih 10:6. U finišu utakmice dolo je do opuštanja kod srpskih igrača, pa je domaćin uspeo drastično da ublaži poraz.

DROGBA: Najbolji igrač koji me je čuvao je SRBIN! (VIDEO)

SPEKTAKULARNO: Junak iz Igre Prestola oborio rekord u bacanju bureta uvis! (VIDEO)

SIGURICA: Svi igraju keca na PSŽ, a vi odigrajte ovo na Francuze!

POGLEDAJTE kako se Lazar Marković uplašio od Turčina kao DEVOJČICA! (VIDEO)

RUSI NE ZABORAVLJAJU: Hvala Delijama! (FOTO)

Najefikasniji u pobedničkom sastavu bili su Flipović sa četiri gola, odnosno Prlainović sa tri, dok je sa druge strane Ivović postigao tri pogotka.