Apić dobar, Lokomotiva bolja od Parme

> 16:12

Prvi meč je bio čisto da Dragan Apić oseti atmosferu, proveo je četiri minuta, na drugom je dao sedam poena protiv Ulma u Evrokupu, ali već evo na trećem njegova vrlo dobra partija.

Petostruki olimpijski prvak boluje od raka testisa: "Život je trka na 100m"

Postigao je 11 poena za 10 minuta u igri u pobedi Lokomotive nad Parmom u gostima rezultatom 95:87.

Apić je ovoga puta na parketu proveo ne toliko vremena koliki je bio njegov učinak. Iskoristio je svoje šanse i imao šut iz igre 5/6. Na sve to dodao je jedno pogođeno slobodno bacanje. Imao je i jednu ukradenu loptu. Sigurno će to biti još bolje kada se uigra u sistem ekipe Vlade Jovanovića.

Najefikasniji kod Lokomotive bili su Dmitri Kulagin sa 23 poena i Džonson sa 18. Pored Apića, i Ponitka i Lejsi su ubacili po 11.

Kod Parme je najbolji bio Braun sa 17 poena.

Lokomotiva je sada vezala četiri pobede i drži četvrtu poziciju na tabeli VTB lige. Parmi je ovo četvrti vezani poraz.

Rusi u problemu - 5.000 navijača posle Svetskog prvenstva ostali nelegalno u Rusiji!