Učitelj nadigrao učenika - Real pao u Istanbulu

> 20:33

Košarkaši Fenerbahčea su ostali usamnjeni na vrhu tabele Evrolige.

Dinamo zna znanje - Zagrepčani će ponovo da profitiraju

Fenerbahče je u 15. kolu Evrolige savladao Real Madrid rezultatom 65:63 i ostao prvi na tabeli. Ekipa iz Istanbula nakon ove pobede, ima skor 14:1 i ubedljivo je prva. Real Madrid sa druge strane ima 12 pobeda i 3 poraza, i nalazi se na drugom mestu.

Kao što se i očekivalo, gledali smo meč sa malim brojem poena. Odbrana je bila ključni detalj, uostalom i ona je prevagnula i rešila pitanje pobednika.

Prvi period je pripao ekipi Željka Obradovića, drugi Pabla Lasa. Ponovo su žuto-crni bili efikansiji bili u trećoj četvrtini, dok je poslednjih deset minuta pripalo Madriđanima.

Može se reći da je Real veliku prednost prokockao u poslednjoj četvrtini. Na dva minuta pre kraja, Real je imao 63:58, ali je Fenerbahče serijom 7:0 završio utakmicu i upisao još jednu pobedu.

Kod pobednika, najefikasniji je bio Datome sa 17. Veseli je dodao 13, Gudurić 11. Kalinić je za svega 15 minuta ubacio svega 3.

Na drugoj strani, 12 Fernandez, po 11 Kerol i Rendolf.

Real uveličava Željkov jubilej!

Solskjer igru gradi oko Pogbe

"Mnogo nepostojećih penala je dosuđeno, na ivici sam da napravim incident sa sudijom"