Košarkašice Crvene zvezde deklasirale svoje večite rivalke

POTPUNA DOMINACIJA CRVENO-BELIH: U derbiju +81!

> 23:41

Košarkašice Crvene zvezde fenomenalno su startovale na završnom turniru juniorske lige Srbije koji se ovih dana održava u Pirotu.

One su večeras u okviru Grupe B završnog turnira deklasirale ekipu Partizana rezultatom 117-36, po četvrtinama 25-9, 27-14, 35-4, 30-9.

Crno-bele su tokom prvog poluvremena i pružale kakav-takav otpor, ali je u nastavku Zvezda bila nemilosrdna.

Treba reći i da Zvezdine juniorke već nastupaju i u seniorskoj konkurenciji, pa imaju znatno više iskustva u odnosu na rivalke.

Najefikasnije u ovoj više nego ubedljivoj pobedi Crvene zvezde bile su Zec sa 19 i Bogićević sa 18 poena, dok je u Partizanu nešto bolja od ostalih bila Petrovićeva sa devet poena.

U ovoj grupi se nalazi i ekipa Mileševca, koja se u subotu od 13 časova sastaje sa Crvenom zvezdom.

U Grupi A se takmiče Novosadski ŽKA, Gimnazijalac i Radivoj Korać.

Pobednici grupa će se u nedelju od 15 časova boriti za titulu koju brani Crvena zvezda.

Još sporta:

DINAMO BI KAO REAL I BARSA: Stigla kazna od Uefe!

MORA DA SE ŠALE! Odigrao dve utakmice, a proglašen za najboljeg golmana Lige Evrope!

SKANDAL U JUNAJTEDU: Da li će zbog ovoga Depaj biti izbačen iz tima?! (VIDEO)

ISKRENE ČESTITKE?! Ronaldo poslao Nejmaru poruku na Whatsapp-u!