Ronaldo iz slobodnjaka i Morata presudili Sportingu u finišu

MEGA UZBUDLJIVO! Šokantni preokret Reala, het-trik Aguera, super Lester! (VIDEO)

> 20:48

Odigrani su i preostali mečevi prvog kola Lige šampiona, viđeno je dosta golova i mnogo uzbuđenja. Real je na „Santijago Bernabeu“ zahvaljujući majstoriji iz slobodnog udarca Kristijana Ronalda u 89. minutu izjednačio protiv Sportinga, da bi Morata glavom u petom minutu sudijske nadoknade napravio potpuni preokret (2:1), Mančester siti je u zaostalom meču lako savladao Borusiju Menhengladbah zahvaljujući odlično raspoloženom Agueru koji je tri puta tresao mrežu (4:0), a najubedljiviji je bio Dortmund koji je u Poljskoj demolirao Legiju sa 6:0.

Lester je na debiju u eliti slavio protiv Klub Briža (3:0), Lion je istim rezultatom pobedio Dinamo iz Zagreba, a Totenhem je na „Vembliju“ izgubio od Monaka (2:1). Bez pobednika su završeni mečevi Porta i Kopenhagena (1:1), derbi Juventusa i Sevilje (0:0) i duel Leverkuzena i CSKA iz Moskve (2:2).

Što se srpskih fudbalera tiče Andrija Pavlović i Zoran Tošić su remi Kopenhagena odnosno CSKA odgledali sa klupe, Miroslav Radović je u igru ušao u 76. minutu ,a jedino je Aleksandar Kolarov odigrao celu utakmicu i upisao asistenciju.