PENAL LUTRIJA PRIPALA GORDI ALBIONU! FALKAO IDE KUĆI!

> 22:56

Engleska je slavila protiv Kolumbije nakon penal serije. Pikford "skida" penal Karlosu Baki, a Engleze u narednu rundu šalje Dajer.

Partizan poražen u generalnoj probi

5' Engleska imala slobodan udarac sa ivice šesnaesterca, levo, u visini peterca. Jang je šutirao direktno na gol, ali Ospina to brani.

16' Probili su Englezi po boku, po desnoj strani, Tripije je centrirao na drugu stativu na Kejna, koji solidno gađa glavom, ali lopta završava preko gola.

42' Tripije šutira direktno na gol iz slobodnog udarca, ali pored gola.

45'+ Prvi šut u okvir gola za Kolumbiju, Kvintero je šutirao iz šesnaesterca, ali je Pikford bio na mestu.

POLUVREME KOLUMBIJA - ENGLESKA 0 : 0

54' PENAL ZA ENGLESKU! Karlos Sančez je gotovo zajahao Harija Kejna u šesnaestercu. Dobija žuti karton. Upravo je kapiten Engleske uspešno realizovao jedanesterac. 1 : 0

81' Brza akcija Kolumbije, u šesnaestercu se našao Kvadrado, koji šutira veoma neprecizno nakon što nije dobro zahvatio loptu

86' Falkao sa peterca pokušava glavom posle odličnog centaršuta sa leve strane, lopta završava preko prečke, a on na zemlji.

90'+ Šut Uribea na odbijenu loptu iz velike daljine koji ide ka golu, ali Pikford to brani.

90'+ GOL! Posle kornera koji je izveo Kvadrado, najviši u skoku Jeri Mina koji nadskače Kejna i matira Pikforda! Gol za produžetke. 1 : 1

KRAJ REGULARNOG DELA KOLUMBIJA ENGLESKA 1 : 1

104' Ubačena lopta iz velike daljine u šesnaesterac, Falkao je zahvata glavom na desetak metara, ali lopta završava pored gola.

KRAJ PRVOG PRODUŽETKA KOLUMBIJA ENGLESKA 1 : 1

112' Dobar pas Hendersona, koji je vrhom kopačke gurnuo loptu u prostor ka Rouzu, koji dobro šutira u suprotni ugao golmana Ospine, ali lopta prolazi tik pored stative.

114' Prilika za Englesku posle kornera. Dobar centaršut Tipijea, na loptu naskače Dajer, ali glavom je šalje preko gola.

KRAJ DRUGOG PRODUŽETKA KOLUMBIJA ENGLESKA 1 : 1! GLEDAĆEMO PENALE!

Falkao - gol 1:0

Kejn - gol 1:1

Kvadrado - gol 2:1

Rašford - gol 2:2

Mjuriel - gol 3:2

Henderson - brani Ospina 3:2

Uribe - pogađa prečku 3:2