Kakav debi Miloševića - Još jedan poraz Partizana!

> 19:16

Fudbaleri Partizana poraženi su na gostovanju od Napretka sa 1:0, u 28. kolu Superlige Srbije.

Drama u Bahreinu - Hamilton slavio, agregat sprečio Leklera da pobedi, Fetel ponovo podlegao pritisku!

Savo Milošević debitovao je na ovom susretu kao trener crno-belih i neće po lepom pamtiti prvu utakmicu na klupi kluba iz Humske.

Aktuelni šampion Kupa doživeo je četvrti poraz zaredom u domaćem šampionatu i nalaze se na četvrtom mestu sa čak 27 bodova manje od prvoplasirane Crvene zvezde.

Crno-beli odigrali su ispod proseka, nisu uspeli da stvore mnogo šansi, a u drugom poluvremenu su promašili i jedaneasterac.

Utakmica je krenula u sporom ritmu, međutim brzo se rasplamsala igra. Aksentijević je u 18. minutu sjajno prošao po desnom boku, potom je dodao loptu do Đorića, koji je preciznim udarcem savladao Stojkovića.

Nekoliko minuta kasnije domaći fudbaleri oštećeni su za gol. Linijski sudija podigao je zastavicu kod gola Endiajea, a na usporenom snimku se videlo da je fudbaler Napretka bio iza odbrane.

Partizan je bio prilično bezopasan u prvom poluvremenu i zbog toga su u drugom igrali znatno agresivnije. Nagrada za bolju igru došla je u 68. minutu kada je Zoran Tošić oboren u kaznenom prostoru.

Loptu je uzeo Rikardo Gomeš, ali je golman Petrović odbranio jedaneasterac. Minut kasnije arbitar Anđelovski mogao je još jednom da pokaže na belu tačku, pošto je štoper Petrović igrao rukom, ali je dosuđen samo korner.

Do kraja susreta Partizan je napadao, stvarao je šanse, međutim lopta nije htela u mrežu, pre svega zahvaljujući golmanu Petroviću, koji je sigurno igrač utakmice.

U Americi prate Milutinova - Da li je došlo vreme za selidbu u NBA?

Saketi: "U Srbiji nisu srećni što su sa nama u grupi. Mi smo Italija i nikoga se ne plašimo"

Sudije sačuvale Sarijevu poziciju (VIDEO)