Ivanić i Ben dovoljni za polufinale Kupa!

> 20:12

Fudbaleri Crvene zvezde plasirali su se u polufinale Kupa Srbije, pošto su sa 2:1 pobedili Radnik iz Surdulice.

Reanimacija za Partizan - ubedljivo do polufinala Kupa!

Izabranici Vladana Milojevića odigrali su rutinsku utakmicu i zasluženo su se našli među četiri najbolje ekipe. Golove za šampiona Srbije postigli su Ivanić u 17. i Ben u 43. minutu.

Ivanić, koji je ove zime došao u Zvezdu, prvenac je postigao posle lepog pogotka glavom, dok je Ben nakon slobodnog udarca savladao Lekića. Sa rezultatom 2:0 otišlo se na petnaestominutnu pauzu.

U nastavku meča Zvezda nije uspela da postigne još jedan pogodak, ali zato jeste Radnik. Gosti iz Surdulice u 90. minutu su iznudili penal, potom ga i realizovali, i time je uneta drama u meč. Međutim, bilo je već kasno i Radnik nije uspeo da postigne još jedan gol.

Zvezda je ostvarila rutinsku pobedu i sada čeka protivnika u polufinalu Kupa Srbije. Podsećamo, pored šampiona Srbije, među četiri su se plasirali aktuelni prvak Kupa Partizan, kao i Radnički i Mladost.

Sale se vratio u Bolonju i debituje večeras: "Nadam se da mi Siniša neće doći na utakmicu"

JEDAN JE DUŠAN TADIĆ! RONALDU "SAMO" DEVETKA OD LEKIPA!

"Grobari" poslali poruku: "Uprava mora da vidi vrata, a ne grobarčina Mirković Bata!"

Velika čast - Bulut u društvu NBA zvezda!