U jednom od derbija 6. kola Srpske lige Beograd, Zemun je na svom terenu savladao Dorćol rezultatom 2:0. Dorćol je domaćinu, inače vodećem na tabeli Srpske lige Beograd, pružio dostojan otpor posebno u prvom delu meča

ZEMUN BOLJI OD DORĆOLA - 2:0: Gostima poništen čist gol!

> 16:28

Najsporniji detalj se dogodio sredinom drugog poluvremena kada je gostujućem timu pri minimalnom vođstvu domaćih poništen gol zbog navodnog ofsajda. Zemunci su golom Raškovića poveli u 60. minutu posle greške štopera Dorćola. Pored Raškovića, okosnicu Zemunaca ove sezone, kao i na ovom meču, činili su i Kirovski i Đokić, inače sva trojca bivši Zvezdini fudbaleri.

Najbolju šansu za goste sa Dorćola promašio je Pojuzina u drugom poluvremenu, a posebno su se svojim nastupom na ovom meču istakli Pobulić i Lazarević, koji su ujedno najbolje ocenjeni fudbaleri Dorćola na ovom meču.